Twinmotion - „real-time“ įrankis CAD architektūros ir dizaino profesionalams


Jau kuris laikas tarp šiuolaikinių programinės įrangos tendencijų, girdima „real-time“ realaus laiko vizualizavimo technologija. Abvent šiais metais pristatė naujiausią, realaus laiko video vizualaizavimo programinę įrangą - Twinmotion.

Tai yra žymus, pasaulinio mąsto žingsnis į priekį projektų vizualo pateikimo srityje. Sutapatinant NT sektoriaus progresą įdiegus BIM (Pastatų informacinis modeliavimas) technologijas pastatų projektavime, dabar panaši revoliucija bręsta ir 3D pateikimo technologijų pasaulyje, kur realaus laiko vizualizavimo variklis tampa architektų ir dizainerių pagrindinis įrankis Twinmotion.KAS YRA TWINMOTION

Abvent, kuris savo produktų sąrašė turi plačiai pasaulyje paplitusį Artlantis, tarp architektų ir dizainerių pagarsėjusį kaip intuityvumu, greitu veikimu ir generavimu aukščiausio lygio fotorealistines vizualizacijas, šiais metais pristatė naujiausią, realaus laiko video vizualaizavimo programinę įrangą - Twinmotion.

Tarp šiuo metu rinkoje esančių real-time vizualizavimo variklių, Twinmotion yra lengva naudoti, inovatyvi programinė įranga. Kiekvienas vartotojas gali sukurti aukščiausio lygio produktą, neskiriant papildomo laiko perprasti įrangai. Tai įrankis, pasižymintis valdymo intuityvumu, kuriuo galite generuoti vizualizacijas sugaištant tam sekundes ar pateikti video medžiagą per keletą minučių!

STATYBOS ETAPŲ PATEIKIMAS

Failų išsaugojimas animacijos išraiška, dėka automatinio kameros trajektorijos nustatymų yra ypač sklandus. Naujoji Phasing (darbo etapai) funkcija suteiks galimybę eksportuoti video failus ir simuliuota statybos eiga video klipe. Animacinėje medžiagoje galima suskaidyti modelio papildymą etapais - atskleisti statybos procesą nuo žemės darbų, vėliau pastato konstruktyvo kėlimo, fasadų iki aplinkos sutvarkymo.


IŠBANDYKITE NEMOKAMAI!

Architektams ir dizaineriams skirtų kompiuterinių įrangų atstovai Lietuvoje UAB “Design Solutions” siūlo nemokamai į mokymo kursą įtraukti real-time vizualizavimo programinę įrangą Twinmotion, kuri skirta 3D modeliavimui ir video animacijų kūrimui. Įsisavinę šiomis dienomis vis aktualesnio kompiuterinio raštingumo pagrindus, studentai galės praplėsti kompiuterinius įgudžius, tapti labiau vertinamais ir universalesniais specialistais architektūros ir dizaino srityse, taps labiau vertinami darbo rinkoje.


FAILŲ IMPORTAVIMAS


Twinmotion gali importuoti pagrindinius paplitusius failų formatus iš ArchiCAD, Revit, Sketchup, ir daugybė kitų programinių įrangų per (FBX, DWG, DAE, SKP, C4D, LI3) failų fromatus. Taip pat nuo šiol jau yra plug-in sąsajos su Revit ir Sketchup programomis.

Taip pat galima sujungti keletą Twinmotion projektų ar kitų formatų modelius į vieną scenos failą. Importuoti failai gali būti atnaujinti bet kuriuo darbo metu, išlaikant paviršius su jau priskirtomis medžiagomis. Video pagalbą galite rasti čia

KOMPIUTERINĖS SISTEMOS REIKALAVIMAI


  • Operacinė sistema: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 / 64 bits
  • CPU: Quad Core 3.0 Ghz branduolių procesorius norint išnaudoti Twinmotion galimybes.
  • RAM: rekomenduojama nuo 8 – 16 GB ar daugiau.
  • Kietas diskas: minimum 5 GB laisvos vietos būtina pilnam instaliavimui,
  • Vaizdo plokštė: 4 GB VRAM, NVIDIA GTX 770 / ATI Radeon R9 280X
  • Monitorius: pasirinktinai pagal darbo specifiką