ARCHICAD 22 ĮDIEGTOS FUNKCIJOS


BIM ir darbo našumo technologijų taikymo inovacijos nuo pat ArchiCAD sukūrimo buvo šios programinės įrangos išskirtinis bruožas. ArchiCAD 22 pristato daugybe projektavimo įrankių patobulinimų kurie suteikia daugiau galimybių ir palengvina projektuotojo darbo procesą. Šie pakitimai ženkliai pakelia architekto darbo produktyvumą ir BIM specialistų tarpdisciplininio bendradarbiavimo komunikaciją.Atsisiųskite ir išbandykite ArchiCAD nemokamai
​FASADINĖS “Curtain Wall” SISTEMOS

ArchiCAD 22“Façade Design” patobulintas darbo procesas projektuojant fasadus suteikia architektams galimybę nevaržomai kurti, vystyti ir detalizuoti fasadų sistemas (Curtain wall) naudojant įvairias formas, modulius. Projektavimas atliekamas 3D arba vartotojui draugiškoje 2D aplinkoje. Vartotojas gali jaustis laisvai kurdamas fasadines sistemas BIM aplinkoje.

Visi elementai gali būti išsamiai eksplikuoti projekto dokumentacijoje. Pateikiamas tikslus kiekvieno sukurto elemento sąrašas (rėmų, mulionų ir visų kitų fasadinės sistemos priedų)

PARAMETRINIAI PROFILIAI


ArchiCAD 22 parametriniai profiliuotų elementų sprendimai suderina parametrini ir grafinį modeliavimą. Dabar yra galimybė sukurti intelektualias sienas, sijas ir kolonas nustatant kintamas ir nekintamas profilio dalis. Modifikuodami pasirinktą profiliuotą elementą Architektai dabar gales naudoti vieną sukurtą profilį kelioms skirtingoms sienų, kolonų ir sijų modifikacijoms. Koreguojant parametrinių profilių sluoksnius, tas pats objektas gali būti pritaikomas skirtingose vietose.

.

ELEMENTŲ SPECIFIKACIJOS

ArchiCAD 22 galimybės liedžia elementų specifikacijas išreikšti ne tik tiesiogine informacija, tačiau esant poreikiui galima turimą projekto medžiagą apdoroti ir eksplikuoti pridedant skaičiavimus ir algoritmines funkcijas. Ši nauja funkcija suteikia BIM projektavimui specifikacinės informacijos pateikime naujas galimybes. Automatinė darbo eiga leis jum elementų specifikacijų vertėse pridėti bet kokį skaičiavimo algoritmą. Gauta vertė koreguojamaa

GREITESNIS & SKLANDESNIS NAVIGAVIMAS

ArchiCAD 22 pristatė programinės įrangos sistemos pakitimus efektyvesniam darbo našumui. Projektuotojai didžiąją laiko dalį praleidžia 2D aplinkoje, todėl GRAPHISOFT patobulinimuose daugiausiai dėmesio skyrė sklandžiam 2D aplinkos navigavimui, nepriklausomai kokio dydžio jūsų failas ar modelyje esantis element kiekis.

ArchiCAD kūrėjai perprogramavo 64-bit’ų sistemos architektūrą kuri dabar geba sklandžiai ir greitai atvaizduoti didelio mastelio modelius. Procesas susijęs su efektyvesniu CPU (kompiuterio procesoriaus) resursų išnaudojimo ir Background processing funkcijos optimizavimu kol dirbama mažai grafinių resursų reikalaujančioje aplinkoje.

KITI ArchiCAD 22 pakitimai

Iš pasirinktų grafinių elementų kaip (polyline linija, apskritimai ir t.t), ir teksto įrankio (įtraukiant ir autotekstą) galima sukurti ir išsaugoti kombinaciją kaip individualią išnašą (Label)


ArchiCAD 22 patobulino eksportuojamos informacijos tikslumą ir kokybę į IFC2x3 ir IFC4 formatus. Tai pakeitė eksportuojamų specifikacijų lentelių, kainų ir kiekių skaičiavimų, medžiagų, sienų sumuštinių ir kompleksinių profilių informacijos kokybę.


Nauja “De-Constructor” funkcija leidžia naudoti atvirkštinį duomenų srautą iš ArchiCAD į Rhino-Grasshopper platformą. Dėl šio įrankio architekto kūrybinio darbo procesas tapo žymiai sklandesnis


Grafiniai elementai kaip ArchiCAD ikonos, linijos, tekstas iki kiti simboliai dabar atvaizduojami geroskokybės aštriomis briaunomis. 4K ir 5K resoliucijos ekranuose tai ypač atsispindi.


ArchiCAD 21 pristatytų laiptų ir turėklų įrankis buvo patobulintas pagal architektų atsiųstas rekomendacijas. Apart tikslesnio modeliavimo patobulinimų, naujieji laiptai atvaizduojami 2D dokumentacijoje pagal keliamus grafinius standartus, turėklų modeliavimas turi daugiau modeliavimo galimybių.


Teamwork darbo procese dabar nereikia papildomai rezervuoti elementų pelės mygtukų paspaudimais, dabar rezervacija vyksta automatiškai, tik pasirinkus laisvą elementą, jis iškart priskiriamas vartotojui. Ši funkcija galima tik GRAPHISOFT BIMcloud vartotojams.