Paslaugos

ArchiCAD MOKYMO PROGRAMA

AC1. Archicad pradedantiesiems. Modeliavimas.


1 TEMA. Įvadas į Archicad

Archicad darbo aplinka. Bendri įrankių naudojimo principai. Projekto vaizdų navigavimas. Darbo vienetai, sluoksnių (Layers) sistema, pastato aukštų sukūrimas ir nustatymas. Išorinių (eskizinių) brėžinių įkėlimas į Archicad projektą. Vizualinis brėžinių palyginimas.

2 TEMA. Modeliavimas

Sienos, jų modeliavimas. Objektų gabaritų dydžių racionalizavimas ir tiksluminis pozicionavimas. Objekto savybių perkėlimo įrankiai. Magic Wand funkcijos naudojimas. Perdangų Slab modeliavimas.

3 TEMA. Modeliavimas

Stogai (Roof): vienašlaičių ir daugiašlaičių stogų modeliavimas. Sutapdintų stogų modeliavimas kombinuojant Slab ir Roof elementus. Pastato konstrukcinių elementų apjungimas su Stogo elementais. Kevalo Shell modeliavimas.

4 TEMA. Modeliavimas

Kolonos ir sijos. Segmentinių kolonų ir sijų modeliavimas. Standartinių plieno profilių importavimas ir taikymas. Durų, langų ir stoglangių įkėlimas į modelį. Žemės reljefo modeliavimas ir detalizavimas atskiroje Sklypo plano projekto dalies byloje.

5 TEMA. Modelio integravimas

Projekto integravimas ir Hotlink funcijos galimybės. Sklypo plano ir Architektūrinės projekto dalių kombinavimas Hotlink pagalba. Tipinio pastato aukšto integravimas į bendrą pastato struktūrą.

6 TEMA. Modeliavimas

Fasadinių sistemų Curtain wall modeliavimas ir pritaikymas skirtingose projekto situacijose. Laiptų (Stair) ir turėklų (Railing) modeliavimas ir taikymas.

7 TEMA. Modeliavimas

Bibliotekiniai objektai: baldai, įranga, šviestuvai, architektūrinės detalės ir kiti elementai. BIM objektų centrai internete. Bibliotekų prijungimas prie projekto ir objektų įkėlimas į projektą. Objektų kūrimas Morph įrankio pagalba.

8 TEMA. Projekto papildymas

Išklotinių bei pjūvio brėžinių sukūrimas ir jų vaizdavimo nustatymai. 2D brėžinių ir detalių parengimas Worksheet ir Detail pagalba 3D dokumentacija. Patalpų zonavimas. Matmenų grandinėlės, altitudės, spec. žymėjimai. Teksto įkėlimas ir redagavimas. Ašių sistemos sukūrimas.


AC1 mokymų temos trukmė 35-40 akademinės valandos (5 akad. val. pamoka). Mokymai vyksta grupėje iki 7 asmenų. Mokymų dalies kaina 540 EUR (PVM netaikomas). Pasirašiusiuems Archicad aptarnavimo sutartį taikoma 40% nuolaida.


AC2. Archicad pažengusiems. Projekto detalizavimas, dokumentacija ir išleidimas.


1 TEMA.

Atributai: Plunksnų spalvos ir storiai, linijų tipų, štrichų, statybinių medžiagų, tekstūrų taikymas ir redagavimas. Brėžnio vaizdo parinkčių fiksavimas (View Maps) taikant grafinius atributus, mąstelį, UCS padėtį.

2 TEMA.

Daugiasluoksnių (Composite) sistemų sudarymas. Parametrinių profilių sudarymas. Individualių elemento savybių (Property) sudarymas ir taikymas. Grafinių pakeitimų (Graphic Overrides) parinkčių sudarymas. Elementų ruošinių Favorites sudarymas ir pritaikymas.

3 TEMA.

Zonų štampų ir išnašų valdymas. Zonų eksplikacijos ir žiniaraščių lentelių sudarymas Schedules pagalba. Projekto brėžinių žiniaraščiai Project Indexes. Dokumento šablono Master formavimas: dokumento apipavidalinimas, autotekstų taikymas.

4 TEMA.

Brėžinių, paveikslėlių, eksplikacijos lentelių bei kt. dokumentų maketavimas (Layout) stadijoje. Projekto bylos parengimas. Projekto bylos publikavimas: Spausdinimas, išleidimas PDF formatu, virtualaus BIMx modelio publikavimas.

5 TEMA.

Modelio eksportavimo IFC formatu specifika. Vizualizacijos vaizdų kūrimas: šviesos šaltinių įkėlimas, vizualizavimo scenų parinkimas, fotorealistinių ir eskizinių vaizdų generavimas


AC2 mokymų temos trukmė 25 akademinės valandos (5 akad. val. pamoka). Mokymai vyksta grupėje iki 7 asmenų. Mokymų dalies kaina 360 EUR (PVM netaikomas). Pasirašiusiuems Archicad aptarnavimo sutartį taikoma 40% nuolaida.ArchiCAD Mokymų Centras

UAB "DESIGN SOLUTIONS", KONSTITUCIJOS PR. 23C – 504, 08105 Vilnius. TEL +370 685 60553

Kitos paslaugos

  • Programinių įrangų atstovavimas

Atstovaujame bei platiname BIM projektavimo programinę įrangą GRAPHISOFT ArchiCAD, taip pat Abvent Artlantis, MAXON ir kt. Prekiaujame 3D Connexion kompiuteriniais priedais.