MAXON Cinema 4D

Maxon suteikia vartotojams naujas modeliavimo galimybes - dabar kiekvienas gali projektuoti laisvų formų modelius. Architektai, dirbantys ne tik su tradicinėmis kampuotomis formomis, nuo šiol turi kompleksinį projektavimo įrankį, apjungiantį plastiškų formų modeliavimą ir projektų dokumentacijos rengimą.

MaxonForm suteikia vartotojams naujas valdymo ir navigavimo galimybes - dabar kiekvienas gali projektuoti laisvų formų modelius. Architektai, dirbantys ne tik su tradicinėmis kampuotomis formomis, nuo šiol turi kompleksinį projektavimo įrankį, apjungiantį plastiškų formų modeliavimą ir projektų dokumentacijos rengimą.

"Tai ateities daiktų kontūrai - visiškas formos ir dizaino lankstumas. Laisvų formų kūrimas dabar neatsiejamas nuo ArchiCAD projekto", - sako Bence Kovacs, GRAPHISOFT viceprezidentas, atsakingas už produktų valdymą. "Mes padarėme tai, ko labai trūko šiandieniniams architektams - į bendrą projektavimo procesą integravome laisvų formų modeliavimą."GRAPHISOFT sukūrė MaxonForm kartu su Maxon Computers kompanija, vystančia profesionalaus 3D modeliavimo, piešimo, animacijos bei renderio sprendimus. Pasaulinius apdovanojimus pelnę šios kompanijos produktai yra plačiai naudojami filmuose, televizijoje, moksle, architektūroje, inžinerijoje ir kt. pramonės šakose.